| tenshi261 a întrebat:

Ce incaltaminte ar merge la o rochie de club neagra scurta? funda ^_^

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai depinde foarte mult de modelul rochiei,daca are ceva (imprimeuri,paiete,etc.) sau e simpla,dar trebuie neaparat sa fie cu toc,poate si platforma, si culoarea nu stiu. daca tii poti asorta cu o bratara sau un colier ar trebui cam orice culoare, pentru ca negrul se potriveste cu orice happy

2 răspunsuri:
| madytza123 a răspuns:

Botine sau niste pantofi cu toc ai arata super happy

| luminita36 a răspuns:

Salut,eu cred ca la orice rochie scurta mai mult ar merge o pereche de pantofi negrii cu tocuri sau de orice culoare nu importa daca rochita e neagra merge ori ce culoare la ea.