| Anahiteamo a întrebat:

Ce le place cel mai mult baietilor la fete?

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Pai, din cate stiu eu exista 2 feluri de atractie:

1) Atractia superficiala. Intai se uita la aspect, ii place. O agata, vede ca e inteligenta, descurcareata, ca are ce comunica cu ea si ii devine iubita, eventual sotie, cuplul ideal, atractia e diplomatica.

2) Atractia adevarata. Adevarata dragoste. De obicei apare cand o intalneste undeva, facultate, scoala, liceu, cursuri, noua vecina, noua persoana in gasca si desi e putin uratica el o place. O place mult. Desi au caractere diferite, el tot o place. Desi ea inteapa foarte bine, el tot o place. Desi ea are prieten, el tot o place.
Ajung sa fie impreuna, se cearta zilnic, dar trec peste. Un cuplu, nu tocmai perfect, dar un cuplu fericit.

| Xonia a răspuns:

Deja devine o obsesie!

| mihaibrasov a răspuns:

Pe mine (sincer) ma intereseaza ce pot comunica cu ea...

| hippiemuslim a răspuns:

Sani uriasi, creier putin, buze voluptoase, ochi mari, corp frumos, feminin dar puternic si disponibilitate sexuala 100%.

| ♥Anto* a răspuns:

Eu cred ca fundul.
urasc cand intorc capul pe strada... numai sa se uite

| hana a răspuns:

Depinde pentru ce.baieti sunt atrasi de fetele care arata bine, nu pun multe intrebari, mai prostute doar pentru un singur lucru...cu siguranta fata care i cucereste inima e altfel, asta inseamna ca dupa ce e atras de fizicul ei sa ii placa din ce in ce mai mult pe parcurs ce o cunoaste,, le place sa fie deosebita, sa iasa din majoritate, sa aiba o mentalitate de apreciat, sa nu fie doar frumoasa si atat, sa aiba mult mai mule calitati

| JustAlex a răspuns:

In prima faza baieti sunt superficiali si ii intereseaza aspetul fizic dupa aceea incearca sa te cunoasca cu adevarat...adica asta urmaresc eu la o fatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii si picioarele

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Bine, cred ca ai ajuns prea departe. E vorba despre acel baiat, bineinteles.Nu stiu ce sa-ti spun, poate nu ar trebui sa faci o obsesie pentru el... Si fiecare baiat are standarde diferite, deci nu exista ceva general. Te rog, renunta la a te mai gandi atat la el! Nu cred ca-ti face bine...ca?