| cacharel a întrebat:

Ce le place baietilor la fete?

11 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Forme adecvate sa ii dea pe spatetongue... e o melodie se numeste ''forme adecvate'' ascult. o si ai sa vezi.

| PussicatDolls a răspuns:

Poi iti enumerez cateva lucruri:
-Ochii
-Gura
-Sânii(in cazul unor baieti mai... XXX)
-Zonele intime(tot in cazul baietilor mai "obsedati")
-Mai multe...cam atatea stiu...nu st baiat ca sa-ti zic mai mult

fundita?

| Bibutzu a răspuns:

Sa sty ac baietii 9 adolescenti) saliveaza practic...nu se pot abtine de la a admira la o fata sanii ( care sa fie cat mai mari cu putinta) si fundul( bombat. 90-60-90) dar sa stii. ca pe parcurs ce un baiat se maturizeaza incepe sa aprecieze la o fata mult mai mult decat formele. incep sa aprecieze personalitatea, caracterul 9 care de preferat sa fie dulce si dragalas, poate putin jucaus ) frumusetea, felul ei dea fi. manierele!

| SEAL a răspuns:

Picioarele si imi place sa fie naturala si desteapta

| alexya_8105 a răspuns:

Toti baietii apreciaza simtul umorului mai devreme sau mai tarziu toate fetele isi dau seama ca asta le place baietiilor.

| alexxx a răspuns:

Sa aiba ''forme''dac itelegi si sa ii placa sa faca sex:Xlaughing)

| dorotich a răspuns:

La varsta asta? Dupa parerea mea: tate si cur straight face laughing
Si din moment ce nu se prea maturizeaza (majoritatea), cam la tate si fund raman big grin
Dar pot cauta de asemenea si inteligenta, intelegere, Frumusete etc
kiss

| cristyan003 a răspuns:

1 sa nu fie grasa sad
2 felul de a fi
3 chipul, infatisarea, parul
4 corpul
eu ca baiat in acest mod am clasat ceea ce imi place la o fata

| k_6402 a răspuns:

Sa fie dezbracate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu.fiecare dupa gusturilaughing

| Ygor a răspuns:

Fiecare are gusturile sale!winking happy