| myrab3la_4006 a întrebat:

De ce le place baietilor sa profite de fete?straight face

Răspuns Câştigător
| andree_5411 a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel si nu toti profita.
Unii sunt profunzi si iubesc cu adevarat.
Altii sunt profitori si lasi.
Altii sunt rai, haini pana isi gasesc persoana care ii iubeste, si o iubesc.
Altii iubesc cu adevarat, si un urma unei relatii esuate, a unei dezamagiri, devin profitori si rai.sad
Probabil cel de care spui tu a avut o dezamagire in dragoste si nu mai are incredere in fete.
Vrea sa para interesant, ca toti, dar nu le iei tuturor.
Poate fi mai mult ca sigur penibil.
Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De ce imi place sa mananc banane?!

N-o sa afli raspunsul!

| Crisu a răspuns:

Nu tuturor. Intr-adevar mare parte din baieti doar profita, dar de unele fete. Si acestia iubesc si cand iubesc ei iese urat. laughing Asta e, asta e lumea de acum. N-ai ce sa le faci. Si daca ti-ar spune... hai sa o facem, dar vezi ca oricum nu o sa fiu cu tine, tu ai accepta? Nu. Asa ca folosesc cea mai usoara cale, profita de ea.

| tyana a răspuns:

Eu ti-as raspunde tot cu o intrebare:de ce accepta fetele ca baietii sa profite de ele? Deci cine sunt mai vinovati? Baietii, ca profita de ceva ce li se ofera pe tava sau fetele(unele dintre ele) ca sunt naive si cred in tot ce spun ei?

| Kylexy a răspuns:

Nu sunt toti la fel stai linistita.

| DouaPuncteD a răspuns:

Pai si mie imi place sa profit de baieti laughing.

thinking
si-s fata tongue

| hackey a răspuns:

Pentru ca putem. Pentru ca vrem happy

| LobyCreW a răspuns:

Pai. Eu is baiat dar raspund la int asta

E adevarat si baieti profita de fete bate joc de ele le vb urat da in ele

dar uni baieti nu sunt asa(cum as fi eu)
Pe mine m-a lasat ca eram prea bun cu ea si vorbeam frumos si o iubeam cu adevarat dar si-a gasit pe altu care o injura si vrea sa scape de el. deci concluzia ca si fetele profita de baietiwinking

| TormentOfSins a răspuns:

Mirabela ...de ce spui ca baietii profita de fete? Cand te culci cu un baiat o faci pentru ca vrei si tu deci profitati amandoi din asta. E doar o proasta conceptie, o replica invatata de la lumea proasta

| ruginiz a răspuns:

Nici femeile nu-s tocmai sfante laughing

| abc11 a răspuns:

La unii...sincer

| Issa_8382 a răspuns:

Pentru ca is proaste. Si un doi cred tot si pun suflet. Suflet pui dupa un an, doi.nu din primele lunioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu generaliza.
Ca daca o luam asa pot si eu sa intreb " De ce fetele se joaca cu sentimentele baietilor? " si tu o sa imi raspunzi " Nu toate! "
Si la ei este la fel, depinde de felul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...baietilor le place sa profite de fete pentru a fii,, importanti" in fata prietenilor.se culca cu o fata apoi o lasa... a doua zi se lauda la toti prietenii.intr-un fel, asta este imaginea lor. dar sa stii ca nu toti sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deo_OreCe se cred mai mari ...cu to_Oate ca e inverSulL...***