| Ferdnaeno a întrebat:

Ce magazine online de haine calitate ok cu reduceri mai sunt în afara de house? Am văzut sinsay insa nu prea îmi prezintă mare încredere

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sinsay e ok iar acum au si reducere suplimentara de 40%, ceea ce mi se pare super misto. Si eu comand de la ei. In general sunt ok magazinele online care au si magazine fizice in mall-uri. Te mai poti uita la h&m.

| sierra1 a răspuns:

De ce nu-ți place eMAG?

| Vralsaliko a răspuns (pentru sierra1):

Sunt simbolul păcii insa promovezi eMag non stop. Ești cam stupida

| sierra1 a răspuns (pentru Vralsaliko):

" | Vralsaliko :. Ești cam stupida"

hmmm, iar impresia că vorbești cu mă-ta? (desigur, cu cratimă)

| Jyeaneu a răspuns (pentru sierra1):

I-am dat mamei tale un salamior cu barba. I-am spus sa îți mai păstreze și ție

| Lukasssz a răspuns:

Ebay

| Werrich a răspuns:

House si Sinsay, alaturi de Reserved, Cropp si Mohito au aceeasi companie-parinte, anume LPP SA.

| blairelovesmusic a răspuns:

H and M.

| Genevaaa a răspuns:

Poti sa ai incredere in sinsay eu am magazinul fizic si totusi cateodata imi iau si online ca mai usor e sa vina la usa si aduc exact ce e in poza si ce e in magazin.
Si ca sugestie iti recomand shein. Dacă dai peste 200 lei transportul e gratuit

| Whateverrr a răspuns:

Sinsay e f ok, exista si in mall

| francesca6728 a răspuns:

Salut, eu mi-am luat de pe sinsay si sunt ok produsele.
Iti recomand si Gate, Shein (dar sa te uiti la recenzile produslui inainte sa il comanzi), New Yorker - au preturi accesibile si pe HM am vazut ca aveau ceva reduceri.