| anonim_4396 a întrebat:

Ce shops online de haine recomandati? Ieftine dar si faine, in afara de cropp si sinsay.

4 răspunsuri:
| alexandruanghel a răspuns:

FashionDays. haine de firma la reduceri foarte mari, ai posibilitatea de returnare etc.

| AlinaInk a răspuns:

Https://i-fashion.ro/
Nu prea sunt ele ieftine dar sunt misto

| Doru_Denisa_2000 a răspuns:

Vmzona

| acelcineva24 a răspuns:

Asos.com. Ai transport gratuit la comenzi peste 150 lei, gasesti tot ce vrei, de la haine scumpe la foarte ieftine, mai ales cand baga reduceri. Vin cam in 4-5 zile prin curier, din Germania. Eu recomand si linia lor de productie.