| EllysS_4019 a întrebat:

Ce mancaruri ingrasa si ce mancaruri nu?
funda+vot

3 răspunsuri:
| Summer5505 a răspuns:

Orice poate ingrasa. idea e sa nu mananci prea mult din ceva. trebuie sa mananci cate putin din fiecare

| Summer5505 a răspuns:

Orice poate ingrasa.Idea e sa nu mananci prea mult din ceva. Trebuie sa mananci cate putin din fiecare.

| kate68 a răspuns:

Orice fel de mancare ingrasa, numai ca unele ingrasa mai putin altele mai mult, de exemplu cand bei apa de ingrasi cateva g, cand mananci friptura ( ceafa de porc sau orice altceva cu grasimi ) te ingrasi cu cateva kg.
Daca vrei sa slabesti iti recomand sa bei multe multe lichide, te.am dat adresa mea de mess prin mesaj, bagama in lista sh o sa.ti trimit un document cu cate kcal are fiecare aliment si alt document cu cateva alimente care dauneaza _______GRAV_________ sanatatii.

funda?

o zi buna! si succes pentru ati atinge scopul!