| somnorici a întrebat:

Ce manichiuri se poarta *(ADIca mai simplutze nu sofistikate)big grinfundahappy

Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Din cate stiu eu anul asta se poarta cat mai natural, dar oricum daca vrei sa iti mentii un pic de stil poti sa oftezi pentru. niste culori aprinse, vii cum ar fi rozul, turcoaz, albastru, galben, portocaliu-numai sa fie vii (nu stillul ala -spalacite)...am observat ca se mai poarta si noantele aproppiate pielii cum ar fi albul, bejul etc.
si totusi daca vrei o manichiura frumoasa nu exagera cu modelele(de ex. -alegi o culoare cum ar fi un alb si fa o mica bulina, sau o floare, orice ceva simplu si frumos in coltul de jos sau de suswinking.

sper ca ti-am fost de ajutor :X:*

see ya`

5 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Manichiura franţuzească. Nu se demodează niciodată, se potriveşte cu orice ţinută.
http://tresjollie.files.wordpress.com/2010/01/nail_french_manicure-8354.jpg

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Multumesc mikblond ca m`iai apreciat raspunsulwinking raman datoarewinking

| FeFy` a răspuns:

Manichiura frantuzeasca.

| Jhoanna a răspuns:

Simpla: french, sau pur si simplu fundal cu o nuanta deschisahappysi poti atasa pe una din unghii o. floare sau ceva

| TheCookie a răspuns:

Pai cea mai la moda ii manichiura frantuzeasca si nu e deloc complicata http://2.bp.blogspot.com/......easca4.jpg
trebuie doar sa lasi sa iti creasca un pic unghiile nu chiar ca si in imagine :D