| secretname0 a întrebat:

Ce marca are produse mai bune avon sau lady's?
funda!

7 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

La lady's nici nu gasesti mare luncru, imi place doar rimelul care intr-adevar mi se pare super! deci, eu zic avon, desi nici asta nu e stralucit, gasesti mai multe produse si ai de unde sa alegi. ^^

| danafatu a răspuns:

Buna! Sunt lider Avon de cativa ani si te asigur ca produsele Avon sunt de foarte buna calitate! Au garantie 3 ani, iar daca nu iti place un anumit produs il poti returna fara probleme si iti inapoiaza banii. Avon deja e un brand, nici nu se compara cu lady's... Avon e locul 1 pe piata de vanzari cosmetice din Romania! Sper ca te-am ajutat si daca vrei sa aflii mai multe despre produsele Avon ma poti contacta la dana. fatu@yahoo.com sau 0731166295. Puuup :*

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna
daca doresti sa te inscrii ca reprezentant la ladys astept sa ma contactezi.
id-ul meu este ema_brumareanu

| BubbleShoot a răspuns:

De la avon :*. multa lume mi-a spus asta dar dc? :*

| iBubble a răspuns:

Sincer, Avon happy

| lorrenush a răspuns:

Avon,clar:->

| MiRuNiTzZzA a răspuns:

Eu sunt reprezentant avon de 1 luna si deja sunt multumita de rezultat! Poti lua llucruri ieftine si de calitate! Am achizitionat multe produse strict necesare(in afara de farduri...la varsta mea de 13 ani nu folosesc asa cevabig grin)si sunt foarte bune si cu un miros superb!