| BuBuMtti a întrebat:

Ce produse sunt bune de la avon?

Răspuns Câştigător
| Iuliiikkk a răspuns:

Mama mea e reprezentanta si pot spune ca am avut majoritatea produselor.SUnt destul de bune si merita banii.Bine unele nu. Dar eu ti-as spune ca peste 95% din produse merita sa le cumperi.

6 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Depinde sunt unele produse acceptabile dar nu poti sti pana nu incerci poate pielea ta este mai sensibila si unele produse care noua ne priesc tie nu sau invers
de ex mie nu imi face bine fondul de ten imi apar mici iritatii ale pieli de la el

| Noname_4934 a răspuns:

Mai toate

| BAIATUL110 a răspuns:

Sincer, lacurile de unghii nu ma prea incanta happy in rest sunt ok mai toate produsele.

| Lolypop_4017 a răspuns:

Sunt FORTE BUNE TOATE... DC te intereseaza ceva te pot ajuta ladyfashion_sweetangel sau 0741412244 poti deveni si reprezentant

| ThinkPink a răspuns:

La Avon in general sunt produse bune, acum depinde si de ce vrei tu sa comanzi.

| HelăăuKitty a răspuns:

draga marry,
sunt bune produsele de la avon dar nu asa de bune ca cele de la oriflame deci nu stiu asta e parerea mea... na nu stiu

avon 80%

oriflaime 100%

sper ca ti-am fost de ajutor ^_^ happy

papa