| ochiverzi91 a întrebat:

Ce masca din alimentele din casa as putea folosi pentru par? In afara de ulei de ricin sau ulei de masline? Vreau sa fie mai stralucitor si sa para mai sanatos. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RubinaPink a răspuns:

Inante sa te speli pe cap puneti putina lamaie apoi clateste

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune la un litru de apă, o linguriță de oțet de mere. Îl utilizezi după ce te-ai limpezit.
Pa, pa.

| trafikantu a răspuns:

Zama de castraveti sau ceapa rosie amestecata cu usturoi si smantana... iese...delicios de stralucitor!?

| MasterYoda a răspuns:

O masca din ciorba lui maica-ta... telina din ea confera luciu si volum, iar bataia pe care o primesti iti va face parul matasos ca un puf de gaina (de gaina din care e facuta ciorba)

| ochiverzi91 explică (pentru MasterYoda):

Foarte convingator...din cauza oamenilor ca tine se duce de rapa societatea!

| MasterYoda a răspuns (pentru ochiverzi91):

Din cauza oamenilor care frecventeaza aceste site-uri si le iau in serios se duce de rapa

| ochiverzi91 explică (pentru MasterYoda):

Da, ai dreptate. Atunci hai sa facem cum faci tu, frecventam aceste site-uri, si in loc sa le luam in serios ne batem joc de oameni!

| MasterYoda a răspuns (pentru ochiverzi91):

Nu de oameni, doar de prosti...
oricum, daca nu ne injuram, scuipam si luam la bataie, nu ne crede lumea

| Reiki a răspuns:

Ou,ceai verde, patrunjel infuzie, coji de nuci