| crissana29 a întrebat:

Ce masca facuta acasa recomandati pentru a scapa de parti uscate de pe ten?
Am un ten normal dar recent am inceput sa observ ca fruntea e mai uscata decat restul fetii. Cand aplic fond de ten se vede si mai tare. Exfoliez tenul de 2 ori pe saptamana, tonific si aplic si lotiune, deci alternativa ar fi o masca naturalistica voi ce ati incercat si a mers?

Răspuns Câştigător
| d33a15 a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......20825.html poti citi aici..am incercat si functioneaza in mare parte. funda?:D