| CristinaElena96 a întrebat:

Ce masti pentru ten cu miere de albine ati incercat si care chiar au functionat?big grin Funda.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici cateva masti:
https://www.google.ro/......https?/url

6 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Pentru albire eu iti recomand lamaia si atat.

Stoarce jumatate de lamie direct pe fata si las-o sa actioneze 20 de min, dupa care te speli pe fata si aplici o crema hidratanta.

Succes!

| qwerty101010 a răspuns:

Hei. Eu una am incercat miere amestecata cu cacao putin iaurt foarte gras si zatde la cafea.
Si mai stiu un gomaj bun pentru ten cu malai si spirt.te dai cu spirt pe fata il lasi sa actioneze putin apoi te speli si te freci cu malai, eu am incercat si a dat rezultate. Bafta! Sper ca te-am ajutat, fundita? >; d

| Kasia a răspuns:

Imi place mult sa imi fac masca folosind:

pudra de argila-2, 3 lingurite
miere-o lingurita
iaurt-1, 2 lingurite

mi se pare geniala.chiar imi place:X

| papusica987 a răspuns:

Zeama de lamaie!

| alexalexa2000 a răspuns:

Păi cea cu o lingură de miere, una de ulei de măsline și două de oțet de mere.E foart bună. Stai 10-15 minute cu ea^^. FUndă?