| Ddyyaa94 a întrebat:

Ce-mi recomandati sa-mi iau pentru fata de la Avon?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce anume pentru față? Cremă hidratantă, mască, fond de ten, etc?
Pa, pa.

| DakotaRoyse a răspuns:

În primul rând te-aş sfătui să nu-ţi iei de la Avon. Chestiile ce merg pe cataloage nu sunt cele mai bune.
Plus, spune-ne ce ţi-ar trebui mai exact, ca să ştim ce să-ţi răspundem.

| anuk a răspuns:

Este o gama de produse numita liiv
parca asa imi amintesc am auzit ca-s foarte bune

| Anda_1113 a răspuns:

Detaliaza un pic intrebarea. Ce anume ai nevoie? Un produs pentru curatare, intretinere, machiaj? La ce te referi? Si spune si ce tip de ten ai pentru a primi astfel de sfaturiwinking