| anonim_4396 a întrebat:

Ce moda urata este si asta ca mai toate fetele si femeile poarta acum pantaloni?

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hei, moda sau nu, toata lumea inebunita dupa asa ceva.Tu porti ce vrei! Rochia este un simbol feminin, dar pantalonii de ce sa nu fie? Adica ei vor sa simbolizeze puterea care este egala atat barbatului cat si femeii. Orice pui pe o femeie va arata bine deoarece asa e femeia.Tu poarta ce iti place si ce te reprezinta cel mai bine, mai lasa deoparte moda! Sa iti zic ceva! Moda nu mai e la moda!laughing, suna ciudat dar adevaratwinking, pup!

| MmarinaMadalina a răspuns:

Si ce propui sa purtam? Frate, chestia asta n`am mai auzit`o.Eu zic ca e ceva normal sa purtam blugi si pantaloni lungi sau scurti. Vrei sa purtam numai fuste si rochii? Daca ai picioare urate nu poti purta o fusta iar pantalonii iti mascheaza acele mici defecte ale picioarelor.

| AnAnGeLWiThOuTnAmE a răspuns:

N-am oprit barbatii sa poarte fuste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vor sa atraga barbatii! Se poarta (nu toate) insa majoritatea ca niste stricate! In ziua de azi este mai de dorit o fata/femeie imbracata decent decat una dezbracata! Se mai satura lumea sa vada peste tot femei goale (fie partial sau total) pe intrenet, pe strada, la TV. Si se mai poarta pantaloni de cand cu miscarea feminista care dorea si inca mai doreste egalitatea barbatului cu femeia! Tot feminismul promoveaza si lesbianismul si alte idei care
vor sa le aduca pe femei pe aceeasi treapta cu barbatii.

| SweetBombonik a răspuns:

Faza e ca e aiurea sa porti mereu fusta sau roche si pentru a face sport e nasol sa potri fusta...cu incetul femeile au inceput sa poarte pantaloni.De exemplu o femeie batrana nu poarta niciodata pantaloni...niciodata