| Zaid a întrebat:

Cu ce as putea sa asortez pantofi imprimeu zebra?

Răspuns Câştigător
| justfree4you a răspuns:

Cu o pereche de colanti crem sau galben mustar happy

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cu un fund laughing

| Zaid explică (pentru ombladon):

laughing multumesc, la asta nu m-am gandit

| raluk27 a răspuns:

Cu o rochie rosie, de exemplu. Sau cu orice alta culoare, numai sa fie uni (sper ca am scris corect).

| instinct a răspuns:

Rosu cu zebra? raluck27 lasa treaba asa, daca tu crezi ca o rochie rosie merge cu mono-culoare esti depasite, bine inteles ca ii poti asorta cu niste pantaloni negri(clasic).

| raluk27 a răspuns (pentru instinct):

Pai zebra nu e mono culoare. E alb cu negru din cate stiu eu. happy

| raluk27 a răspuns (pentru instinct):

Cred ca cineva nu stie ce inseamna " mono- culoare" (adica o singura culoare). Din cate stiu, zebra inseamna alb cu negru. Oricum rosu merge mai bine decat negru. Macar e o pata de culoare.