| Mistress a întrebat:

Ce nuante pentru par avantajeaza mai mult persoanele cu tenul deschis la culoare? happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Blond auriu, saten deschis, dar si brunet in unele cazuri.

| Piticaaa a răspuns:

Eu am tenul cam intre. Nu e inchis dar nici alb ca varul. Am observat ca nu imi sta bine bruneta. Culoarea mea naturala este un blond nisipiu... si planuiesc la un moment dat sa ma vopsesc satena, iar apoi roscata. Recomand roscatul pentru iarna:X

| Poinsettia a răspuns:

Roz.

Glumeam.
Culoarea ta naturala ti se potriveste cel mai bine.winking

| aangelia a răspuns:

Blond si brunet

| zizibela a răspuns:

Ciocolatiu:X aluna :X saten deschis:X cappucino:X toate culorile de la saten deschis la saten normal si intr-adevar negru:X:X:X insa daca vrei negru trebuie sa ai o fata perfecta fara cosuri, imperfectiuni, nas mare, cearcane sau altcevahappy pentru ca iasa rau in evidenta happy iar sprancenele trebuie sa fie foarte frumoase si bine definitehappy

| deutza00 a răspuns:

Brunet...se potriveste cel mai bine...
chinejii sunt albi la fata si sunt bruneti, am vazut multe filme cu fete cnoezoaice si toate erau brunete sau castaniu inchis...si le sta foarte bine...

| tomas_1123 a răspuns:

Ca cea din avatarul tau
Negru inchis.
Niciodata roscat sau in unele cazuri blond