| lolly a întrebat:

in primul rand vreau sa-mi cer scuze pentru ca postez la aceasta categorie,dar este cea mai vizualizata.
Ce ondulator de par imi suferati? Mi-as dori unul care sa fie de calitate, sa tina parul cat mai mult!happy Sa nu-l arda foarte tare.
Ce-mi sugerati? Remington, Philips... ceva?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

laughing
Dar rowenta nu e deloc o firma necunoscuta, sunt foarte celebrii in randul aparatelor de coafura dar probabil nu ai auzit tu pe ei dar te asigur ca nu dai bani pe o firma necunoscuta + ca eu acel ondulator l-am luat la sugestia mamei mele care e hairstylist si se pricepe.
Protectia termica costa in jur de 15 lei( nu sunt foarte sigura) dar oricum pe acolo nu mai mult de 20 de lei.
Eu o iau direct de la un reprezentant kallos dar sigur gasesti pe net ori in hipermarket-uri sigur sunt standuri kallos de unde poti sa il iei, am vazut acuum cateva zile unul in real.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti sugerez sa il iei pe cel de la rowenta curl activ, e super super bun si face niste bucle superbe, la inceput nu o sa iasa prea frumoase deoarece dureaza putin sa te obsnuiesti cu rotatia automata dar dupa ce te inveti o sa iasa niste bucle superbe.
Eu l-am luat din carefoure cu 150 de lei cea ce mi se pare super convenabil la cat de bun e.
P.S: Inainte sa folosesti placa sau ondulatorul iti recomand sa te dai cu o protectie termica pentru a nu-ti arde parul, eu ti-o recomand pe cea de la kallos glosy restructural crystal fluid.

| lolly explică (pentru KellyGreen):

Buna! De rowenta mi se pare ca am auzit de vopsea, nu stiu sigur.Nu as da 150 de lei pe o firma necunoscuta sincer.
Apropo cat costa protectia termina? In ce magazin o pot gasi?

| lolly explică (pentru KellyGreen):

Okei! Ma gandeam pe la kaufland daca gasesc, mersi de sfat!

| KellyGreen a răspuns (pentru lolly):

laughing
Dar rowenta nu e deloc o firma necunoscuta, sunt foarte celebrii in randul aparatelor de coafura dar probabil nu ai auzit tu pe ei dar te asigur ca nu dai bani pe o firma necunoscuta + ca eu acel ondulator l-am luat la sugestia mamei mele care e hairstylist si se pricepe.
Protectia termica costa in jur de 15 lei( nu sunt foarte sigura) dar oricum pe acolo nu mai mult de 20 de lei.
Eu o iau direct de la un reprezentant kallos dar sigur gasesti pe net ori in hipermarket-uri sigur sunt standuri kallos de unde poti sa il iei, am vazut acuum cateva zile unul in real.

| MLSS a răspuns:

Eu am o placa si e foarte buna nu arde e perfecta, e de la Remington. O folosesc zilnic de 3 ani! nu s-a stricat niciodata pana acum :*
succes, te puppp:*

| lolly explică:

Sugerati
*