| Semy_5699 a întrebat:

Am primit cadou un ondulator Philips Saloncurl ceremic si imi e frica ca o sa imi arda parul foarte tare. Ce ziceti e bun? dau funda... daca il mai are cineva sa imi dea sfaturi.

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Ondulatorul nu e prea periculos. mai periculoasa e placa. daca nu vrei sa iti arzi parul foloseste un ser pentru. protectie.

| greenabstract a răspuns:

Scurt si la obiect : Da! o sa iti arda foarte tare parul, este bunicel dar nu "abuza de el " pentru ca o sa ai parul tocat! Foloseste-l la cateva saptamani happy

| katerina96 a răspuns:

Daca e din ceramica nu o sa iti arda parul foarte tare dar iti indic sa folosesti un ser pentru varfuri de la avon sau chiar un tratament. sau daca vrei sa ai parul cret tot la avon gasesti tratament leave in de la advance techniques ti-l recomand cu cea mai mare placere eu folosesc de mult timp si iti dai cu el dupa baie pe parul umde big hug apropo orice placa sau ondulator chiar si feonul iti arde parul. am testat eu.:* te pup