| SnowWw a întrebat:

Ce papion sa folosesc la o camasa dark blue cu maneci lungi?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Blugi negrii cu camasa dark blue si un papion complet negru. Asta as prefera.

8 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Internetul este plin de modele, dar zic sa iti iei ceva ori albastru inchis, ori negru inchis, ori un papion care sa aiba ambele culori, combina, te dar cu stil.

| SnowWw explică (pentru SamSon):

Si care ar merge mai bine, camasa dark blue cu blugi negri sau camasa dark blue cu blugi blue?

| SamSon a răspuns (pentru SnowWw):

Intotdeauna am preferat negru, mie-mi ofera multa eleganta negrul.

| SnowWw explică (pentru SamSon):

Deci blugi negri, camasa dark blue si ce papion ai alege?

| SnowWw explică (pentru SamSon):

Tu ce tinuta ai alege pentru un majorat?

| SamSon a răspuns (pentru SnowWw):

Eu nu sunt un om care sa ma imbrac foarte elegant, ma imbrac elegant foarte rar iar atunci negru complet. De obicei prefer ceva comod, prefer un tricou in loc de camasa, pentru ca locul se incalzeste foarte rau si camasa incepe si ma strange, apoi as alege o pereche de blugi si o pereche de adidasi, si o jacheta pe deasupra. Consider ca e o tinuta si eleganta si usoara.

| SamSon a răspuns (pentru SnowWw):

Blugi negrii cu camasa dark blue si un papion complet negru. Asta as prefera.

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Blugi negrii cu camasa dark blue si
un papion complet negru. Asta as
prefera.

| PatrickOscar a răspuns:

Recomandat ar fi unul rosu, nu iti lua papion de aceeasi culoare ca si camasa sau la fel de inchis, este bine sa iasa putin in evidenta papionul.