| Daria a întrebat:

Ce parere ati avea despre o fata cu parul ondulat, pana la umeri, de culoarea caramelului, cu ochii albastri-verzui, buze rosii mai tot timpul(fara rujlaughing) si tenul alb.

Răspuns Câştigător
| Vampii a răspuns:

Printesa, zana, superba:Xlove struck:Xsincer ador culoarea caramelului si ochii albastri sau verzi:Xlove struck:X

11 răspunsuri:
| Daria explică:

Cameleon, am vrut o parere doar din punct de vedere fizic, ajung si la personalitate, stai linistita! Spre dezamagirea ta, nu o sa iti dau ''stupid''!

| Daria explică:

Ady00pok, da cunosc pe cineva care arata asa, eu!
hee hee

| Ady00pk a răspuns:

Sa mearga la un doctor! glumescbig grin chiar stii pe cineva care arata asa?, mmm... buzele alea rosii ma cam sperie cand cineva are tenul albbig grin in rest ar fi dragutahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Myu a răspuns:

Ten alb? Urat dupa parerea mea. Prefer tenul bronzat si parul drept thinking

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nimic, doar de pustoaice frustrate de felul cum arata. Dar de ce nu intreaba cineva: ce credeti de o persoana care e intelegatoare, inteligenta... etc straight face

Lol, secolul asta. rolling eyes

Astept "stupid". happy

| dragutzyka29 a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi destul de dragura.
In primul rand de vre un an incerc sa-mi fac parul creti si nu-mi iese deci e norocoasa, ochii albastrii, ce sa spun, ma topesc dupa ei iar culoarea parului depinde, daca e mai deschis imi place.
E draguta.

| SweetCherry a răspuns:

In primul rand e frumoasa daca n-are defecte ale fetei big grin daca n-are cosuri. etc. Eu urasc ochii verzi sau albastri si daca are tenul alb si buze rosii nu stiu ce sa zic. si eu am parul odulat de culoarea caramelului dar deschis aproade de blond dar e mai lung dar in nici un caz nu`s alba la fata si nici nu am buzele rosiihee hee
Daca iti place de ea happy bravo tie conteaza parerea ta nu a celorlalti happy

| Vogelspinne a răspuns:

Perechea perfecta laughing

| deea_2417 a răspuns:

Daca as fi baiat as zice ca e o zana

| Lalaxoxo a răspuns:

Poi este o "combinatie de culori" frumoasa numai ca nu prea conteaza culoarea parului si a ochilor, ci trasaturile!happy
Daca ai trasaturi frumoase si esti si cum ai descris, atunci inseamna ca esti foarte frumoasa.
Tot ce conteaza e sa ai incredere in tine.
Bafta! Take care!:*