| AnnPisii a întrebat:

Ce părere aveți de produsele de la Avon? Care e parfumul vostra favorit / marca de parfumuri preferata? Ce sampon+balsam vi se pare cel mai calitativ?

Funda răspunsului care îmi place cel mai mult :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu sunt multumit de asemenea produse.

| Ruxandra15 a răspuns:

Hei. Avon, e mai bun ca oriflame parfumul rezista mai mult, samponul e mai bun, rujul rezista mai mult etc. Parfum favorit nu am folosesc multe parfumuri avon, 2 de la oriflame si doua mai scumpe, Nina Ricci, Wild Choperds. Samponul mereu il schimb, folosesc unul cu ginseng momentan. Sa sti de la mine orice sampon va face matreata, pune in sampon daca e de 250 2 pastile de aspirina cu cat e mai mare cu atat adaugi airina, aspirina inlatura matreata. Balsam nu folosesc am o masca de la avon

| Kitty2011 a răspuns:

In general am o parere buna, mai ales la raportul calitate-pret. Oricum, e loc si de mai bine. La ruj, pudra, oja e enervant ca in catalog vezi o culoare si cand vine produsul e usor diferita (mai inchis/mai deschis) insa de cele mai multe ori nu era asa deranjant pentru mine. Cred ca cele mai calitative sampoane + balsamuri sunt cele de la advance techniques dintre cele de la Avon. Marcile de parfum preferate sunt Perceive, Little Black Dress si Luxe. Fereste-te de cremele care vindeca acneea, ridurile. Cel mai bine e sa le cumperi de la farmacie ca oricum sunt mai calitative decat cele de la AVON. Si de genti, portofele, esarfe ca in catalog par frumoase, dar cand vezi produsul ti se pare ba prea mic, ba prea subtire, si nu se merita banii. Axeaza-te pe cosmetice, oje, spray-uri si parfumuri, chiar si bijuterii, lotiuni de corp si alte accesorii (pieptan, oglinda, pensula, etc).