| cedracumacauti a întrebat:

Ce parere aveti? Daca imi creste par pe maini are ceva daca il smulg cu penseta?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pare cam micut pentru mana care e destul de lunga. Daca tu ai rabdarea necesara sa-l folosesti, e ok.

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu are nimic dar o sa dureze o vesnicie si o sa doara rau de tot, mai bine epileaza-te cu ceara.

| Adry05 a răspuns:

Tu chiar nu ai ce face? Apleaza la ceara sau epilatorul electric. E mult mai rapid, economisesti timp, si nu suferi chiar la fiecare fir ca si in cazul pensetei.

| cedracumacauti explică (pentru Adry05):

Masina de ras parul corporal e buna?

| Adry05 a răspuns (pentru cedracumacauti):

Te referi cumva la epilatorul electric? Da-mi o poza ceva sa-mi dau seama mai bine. happy

| Adry05 a răspuns (pentru cedracumacauti):

Pare cam micut pentru mana care e destul de lunga. Daca tu ai rabdarea necesara sa-l folosesti, e ok.

| 7 a răspuns:

N-are nimic! dar multa rabdare trebuie sa ai!hee hee

| neboonu a răspuns:

Trebuie sa fii nebun sa faci asa ceva