| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Imi creste par intre sprancene. nu f mult. am inceput sa il smulg cu penseta. credeti ca dauneaza mai rau da il smulg? adica sa creasca mai repede si mai mare?
Multumesc:*

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Si ce sa faci sa-l lasi asa sa creasca inestetic cum vrea el?

Răspuns utilizator avertizat
| B3belusha a răspuns:

Daca il smulgi bine cu penseta, adica sa scoti firele cu tot cu raddacina oty vor crejte mai incet sgi mia rar, iar firele vor deveni mai subtiri. Deci faci bine.
Succes happy

| MariaMonica a răspuns:

Parerea mea... e sa il smulgi. Fa-ti timp o data la cateva zile.Nu cred ca e greu happy In plus nu se intampla nimic.Va creste, normal... dar nu exagerat.

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei smulge nu conteaza nu patessti nimica e un obicei care iasa la mai multi

| SweetyNuta a răspuns:

Daca il smulgi iti creste mai repede si mai mare.>Dar daca o sa'l smulgi regulat atunci nu o sa fie o mare problema!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bleah laughing ma intreb cum aratilaughing trage dracul de el mananca-l ...scoatel rupel omoaral laughing smulgel, tottusi par in sprancenelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt baiat simi doresc sa-mi creasca par intre sprancene dar nu stiu cum sa fac