| ValentinaPorondi a întrebat:

Ce parere aveti de albastrul de metilen? Daca sunt satena, iese verde?

4 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eu am parul saten deschis, unii imi spun ca e aproape blond, si m-am facut odata cu albastru de metil si a iesit destul de inchis, iar dupa vreo 2 spalari a devenit verde de zici ca aveam o alga de mare in par.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Ti-o spun din experienta ca da, iese verde

| Roxanna112345 a răspuns:

Nu cred ca are cum sa-ti iese verde! Eventual un albastru mai inchis dar nicidecum verde!:*

| MoiraBurton a răspuns:

Daca esti blonda iese verde. Iese albastru pe saten si brunet. Tine pana la a doua spalare, dar pateaza haine daca nu il dai cu apa dupa ce l-ai lasat 5 minute pe par.