| adelina19 a întrebat:

Hei,ce culoare iese daca sunt satena si ma vopsesc cu roz-castelani? se procedeaza ca si cu albastrul de metil?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Va iesi o culoare mai inchisa, insa daca ai parul saten deschis, se va observa destul de mult. Ca si metoda de aplicare, se procedeaza ca si cu albastrul de metil (il aplici cu putina vata pe par, il lasi 5-10 minute, apoi speli doar cu apa si usuci parul).

1 răspuns:
| mickidutza a răspuns:

Nu! o sa-ti iasa roz foarte inchis...dar la lumina o sa straluceasca foarte deschis... funda?