| IrinaAndreea a întrebat:

Ce parere aveti de balsamul leave-in comparativ cu cel normal; se merita sa-mi cumpar? Daca ar sti cineva mai multe informatii mai ales despre firma Gliss, ar fi super! big grin

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Eu folosesc balsam fara clatire de la Gliss pentru par fragil si rebel si pot sa spun ca sunt multumita de el.Aseaza cat de cat firele rebele, dar il folosesc doar daca am o zi a parului extrem de proasta sau daca afara bate vantul foarte tare, deoarece imbacseste parul.
Eu cred ca merita banii deoarece e mai usor de folosit si mai practic decat cel cu clatire.big grin

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Poti sa iti cumperi cel fara clatire, iti recomand Balsamul, fara clatire Hegron http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=118

Răspuns utilizator avertizat