| dascalu_7622 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de blugi cu turul lasat, si cand am ajuns acasa dezamagita ca mi se pareau cam mari(marimea 30)sunt frumosi, in fata sunt faini dar in spate cam groaznici. voi ce parere aveti despre blugii cu turul lasat? funda! p. s.:nici o problema cu caracterul si fizicul.\dancing

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Frate daca sunt blugi cu turul lasat
e logic sa stea si in spate lasati...si sa nu iti arate c****... daca l-a asta te referi.winking
si eu am blugi cu turul lasat si marimea e ok insa in spate imi stau ca in fatalaughinginsa mie imi plac...winking

Ar trebui sa-ii porti fiindca sunt super cool:* parerea mea

5 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

Mie nu imi plac pantalonii astia. Parerea mea big grin

| SteauaROsie a răspuns:

Fetele poarta asa ceva numai alea care se dau smechere care isi fac imagine. daca crezi ca esti asa poti sa i porti.bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa-mi cumpar chiar saptamana viitoare

cate perechi de jeansi o sa-mi iau parta. i nu fi proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o perechebig grin dar la spate vin stramtithinking(am luat marime mica) insa mie imi placlove struck cu cat sunt mai largi la spate cu atat mai faini big grin :X eu zic sa ii portsi :d

| navzar a răspuns:

Si eu am jeansi cu turul lasat mi-e imi place cum imi stau asa lasatihee hee