| dascalu_7622 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de blugi cu turul lasat, si cand am ajuns acasa dezamagita ca mi se pareau cam mari(marimea 30)sunt frumosi, in fata sunt faini dar in spate cam groaznici. voi ce parere aveti despre blugii cu turul lasat? funda!

Răspuns Câştigător
| DenyAmphetamine a răspuns:

Imi plac f mult blugii cu turul lasat :X:X:X... dar faza najpa este ca nu la toata lumea le sta bine crying mie imi sta groaznic... si daca iti sunt mari returneaza`i si cere un nr mai mic,
si daca tie iti place cum iti sta nu trebuie sa le dai importanta celorlalti pentru ca ori le e ciuda, ori incearca sa te descurajeze

2 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Mie nu imi plac, sunt draguti dar atunci cand ii imbraci nu arata deloc binehappy

| Denisa444 a răspuns:

Genu asta de blugi nu pot fi purtati de oricine dintr-un motiv simplu: ai nevoie obligatoriu de atitudine potrivita, fara, arata impropriu... Asadar daca nu se potrivesc personalitatii tale, exista riscul char sa arate ridicol...