| Xulescu006 a întrebat:

Ce parere aveti de combinatia dres-sanda laughing?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De prost gust. Scuze, nu te supara dar e naspa sa-ti iei dres si sa se vada in fata, la degete.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dres de culoarea piciorului? Sanda cu toc inalt, sau platformă, superb, ciorap lycra? Pune poze mor de curiozitate.

| Dayuuum a răspuns:

Cam aiurea. Daca sandaua are platforma si nu e gen papuc, e mai ok.dar tot mai bine e fara orice tip de dres.

| Xulescu006 explică:

Cum poti sa-ti bati joc de o asemenea idioata care se crede si diva plus regina frumusetii?