| Dalmore a întrebat:

Ce părere aveți despre combinația de cola cu ness?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa beau cand o sa am ciuda pe propria inima

| Holiday a răspuns:

Pe vremea cand cafeaua solubila (ness-ul, cum ii spui tu) era la moda, am baut si cu cola, si nu de putine ori. Pana la urma, ori ca o faci cu apa si bei cola separat, ori amestecate, tot aia e. Ca si gust, din punctul meu de vedere, e mai bun cu cola, doar ca nu prea mai beau ness, am trecut doar pe cafea de multi ani. Dar daca mi-ar lipsi cafeaua, n-as refuza un ness cu cola.

| sofisis a răspuns:

Mie nu imi place la gust dar stiu persoane care beau asa.

| DarthNiger a răspuns:

E o combinatie foarte buna, ar trebui sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apoi aspacardin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai intrebat de parca suna a ceva tabu? laughing
Ce e asa de straniu? Bine, nu e ca si cand ai combina cola si ness la ordinea zilei. Dar poti incerca o data. Unii sunt surprinsi placut, altii nu. Depinde de cat de mult iti place cola, desigur.

| Dalmore explică (pentru anonim_4396):

Pentru că nu știam că pe cineva a dus capul sa combine așa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Ehe, nu vrei sa stii cum ii duce capul pe unii... big grin

| anonima182000 a răspuns:

De ce ai combina asta? vrei să dai în vreo problemă digestivă și să mori?

| Dalmore explică (pentru anonima182000):

Nu vreau, dar am auzit că există oameni care chiar beau așa ceva și mi se pare ireal

Răspuns utilizator avertizat