| Alle23 a întrebat:

Ce parere aveti de fondul de ten Maybelline Affinitone?
Daca nu sunteti de acord cu el, ce imi recomandati? Funda pentru argumente happy

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Este pur si simplu demential din punctul meu de vedere, avand in vedere raportul calitate -pret!
Acoperirea este medie, iar ceea ce m-a cucerit este finisajul natural, fin pe care-l lasa. Chiar si aplicat in mai multe straturi nu arata ca o masca si nu incarca porii.
P.S. Sora mea foloseste si ea mi-a zis toate aceste sfaturi ca a stat langa mine.
Succes!

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Https://www.google.no/......Https?/url
Ial pe cel mineral este mult mai bun! cel pe care tu il vrei are tendința de a usca tenul asa ca trebuie sa folosești crema hidratanta!

SA NU FACI PROSTIA DE A APLICA MAI MULTE STRATURI, mai bine daca vezi ca a început sa se stearga iei un șervețel demachiant si cureti zona si aplici din nou fond de ten.

Prin aplicarea a mai multor straturi nu faci decat sa iti sufoci porii, tenul si asa iti apar prostii pe fata ( riduri, puncte negre.)

| Iama a răspuns:

E superb, eu am luat o monstra si acum strang bani sa imi cumpar unul big grin Ti-l recomand!

| Camytza2003 a răspuns:

Eu il folosesc si-mi place.E fin si nu l-as schimba cu altul deloc.Eu zic ca e un fond de ten superb.