| penelope a întrebat:

Ce parere aveti de hainele de pe acest sitte? mie imi plac aproape toate si as vrea sa-mi dau comanda. A dat cineva comanda? hainele sunt fix ca in prezentare?

9 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Sunt chiar frumoase hainele de pe site. Iar preturile sunt acceptabile, zic eu. big grin

| rosto a răspuns:

Care site?

| Corina a răspuns:

Imi plac majoritatea modelelor prezentate pe acest site si mi-as dori si eu cateva dintre ele, dar preturile sunt putin cam piperate pentru vremurile de criza pe care traim. Dar daca tu iti permiti, atunci nu ezita. Spor la cumparaturi!

| Drinni a răspuns:

Nu vad site-ul?sad

| RXN a răspuns:

Care site?laughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Care site?big grin

| aLaLa a răspuns:

Ce site?

Răspuns utilizator avertizat
| camelya_1945 a răspuns:

Care site draga? lasa-ne un link happy