| angel_5676 a întrebat:

Ce parere aveti despre hainele de pe http://otto.ro? V-ati comanda(t) ceva?

12 răspunsuri:
| Green a răspuns:

Sunt super. pretul este putin cam ridicat.
inca nu mi-am comandat desi sunt foarte frumoase hainele.

| rox a răspuns:

Sunt dragute dar eu nu mi-as permite la ce preturi sunt:d

| BiaJ a răspuns:

Sunt frumoase.happy dar pacat ca sunt scumpe nu prea imi permite bugetul

| paa a răspuns:

Sunt frumoase... dar pretul e cam ridicat

| kennyisdead a răspuns:

Fiecare are stilul si preferintele lui.Si depinde si de cat te tine buzunarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`mi prea plac. Is putine care sa`mi placa, si sunt si prea scumpe. Nu dau asa multi bani ep haine, trebuie sa`mi placa foarte mult ca sa scot 200 de lei din buzunar pentru o pereche de blugihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm cica la mine 200 de lei pentru o pereche de blugi si era acolo si o pereche de slapi cu 470 de lei, sa ma fereasca Dumnezeustraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste nesereiosi! In primul rand... hainele sint intr-adevar de calitate.Problema mea cu ei este ca am returnat 2 perechi de blugi care nu-mi veneau bine, in urma cu 2 luni (! ) si nici acum nu mi-au returnat banii! Urmeaza sa ii denunt la protectia consumatorului. Bine ca am pastrat toate chitantele.
Deci sfatul meu este sa aveti grija ce comandati.Adica daca credeti ca exista posibilitatea sa nu va vina bine hainele, mai bine nu comandati sa nu ramaneti ca mine cu banii nereturnati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc de mult catalogul otto.de. Il verifica destul de des. Si ce am observat ca pe otto.ro ajung exact lucrurile care nu se vand acolo. Faceti si voi comparatia. La vestimentatie sport sunt chiar cele mai demodate articole, la pret fara reducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand otto pentru ca nu returneaza banii in termenul legal daca returnezi, asfel avand returnate si la IMP si La redoute deci 2 reclamati de facut la OPC am mai facut o comanda pentru am primi banii care nu i-am primit nici dupa a 2 comanda si doar ulterior dupa ce am sunat la ei si m-am declarat foarte multumit de a 2 comanda.

Produsele sunt de tot cacatul, pantaloni Grey conection 110 lei se umplu de scame, camasa Bruno banani 200 lei din bumbac pur..., nu am vazut camasa se se calce mai greu si sa se sifoneze, sosetele Piere Cardin au o culoare de **** si se scamoseaza la 10 lei perechea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele arata bine pe site. in realitate nu le-am vazut pentru ca nu mi-au dat ocazia. am facut o comanda la ei si nu a ajuns nici dupa 3 luni. am anulat comanda. sunt neseriosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut mai demult o comanda care nu a ajuns nici intr-un an de zile, iar acum am mai dat una, dar m-au anuntat ca produsul nu e pe stoc si, face parte din categoria produselor livrabile mai tarziu, sau din categoria produselor care nu se mai pot livra. Nu am inteles asta laughing In mod normal, zic ei, livreaza produsele in 30 de zile. Le -am trimis un e-mail sa intreb cand imi vor livra comanda, in cate saptamani (avand in vedere ca au zis ca va fi livrat si mai tarziu in cazul in care va fi livrat). Pare un site serios, dar se pare ca nu e. Pacat, ca au produse faine.