| Alexandra_7209 a întrebat:

Ce parere aveti de lotiunea pentru tratarea unghiilor de la Farmec?
Am auzit ca intr-adevar da rezultate si intareste unghiile, dar e daunatoare pentru cuticule.
Cum as putea sa-mi protejez cuticulele daca folosesc lotiunea asta?

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Le dai cu putina crema de maini inainte de lotiune

| Adelina102 a răspuns:

Si eu am lotiune.Nu e daunatoare atat doar ca ti le usuca tare. Puneti ceva scoci pe cuticula.Sau inainte da-te cu crema si bineinteles si dupa.Eu ma faceam dupa cu crema si incercam sa nu ating cuticula cu lotiune.Incearca si tu asa. Pune lotiunea doar de la jumatatea unghiei.Ea isi va face efectul si asahappy. Funda?:*:*?

| Alysée a răspuns:

Pai cuticulele ti le iei ca intr-adevar iti face si ti le intareste un pic depinde cat de moi sunt dar nu e fb e doar buna.