| madycoco a întrebat:

Ce parere aveti de magazinul de incaltaminte Marelbo? La ce pret o sa gasesc cizme/ ghete?big grin

Răspuns Câştigător
| Sabina_1904 a răspuns:

Mie mi se pare un magazin de bun gust'daca vrei ceva elegant! preturile sunt accesibile!

2 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Dupa mine Marelbo este cel mai nasol magazin de incaltaminte ...niciodata nu am gasit un model care sa imi placa si are si preturi foare ridicate

| LiOr a răspuns:

Au incaltaminte de foarte buna calitate la preturi rezonabile. piele 100%