| Patrunjel123 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste cizme? http://www.benvenuti.ro/incaltaminte/cizme-dame-benvenut i-3837.html (parere sincera va rog)

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Sunt frumoase, finute, simple si le poti asorta la multe tinute, atat casual cat si elegante. Imi plac mult dar sincera sa fiu nu isi merita banii.
In banii astia gasesti si mai frumoase si mai calitative. Te sfatuiesc sa mai cauti. Si eu am facut prostia de a-mi cumpara lucruri scumpe pe care am regretat ca le-am cumparat pe urma.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care?

| Lola05 a răspuns:

Simple, finuțe, frumoase, comode, se potrivesc și la rochie și la pantaloni, se potrivesc cu orice culoare ai îmbrăca, prețul (cel nou) e bun, sunt din piele deci de calitate. Benvenuti fac încălțări bune și frumoase, care rezistă ani întregi, dacă sunt păstrate și îngrijite așa cum trebuie. Eu aș zice să ți le iei happy

| Raluu21 a răspuns:

Am vazut si cizme mai frumoase laughing sincer mie mi se par prea banale, sau macar daca nu s ar vedea acea cusatura la glenza :* Macar nu sunt lucioase laughing
Daca tie iti plac si stii ca ai cu ce sa le combini nu ar trebui sa conteze parerea altora :* eu nu mi as lua :*