| myky2507 a întrebat:

Ce parere aveti de ochii albastrii?

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Ce legatura are culoarea ochilor cu minciuna? Doar se zice si atat, nu e si adevarat. Nu e nici o logica.
Revenind la intrebare: Sunt foarte frumosi, m-am indragostit de ei!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt foaaarte frumosi si expresivi. day dreaming

| Nicolelenaa a răspuns:

Sunt f frumosi dar mai frumos decat ai mei nu sunt tongue ( caprui love struck )

| Lllllllllll a răspuns:

Sunt frumosi. happy

| Ana a răspuns:

Sunt frumosi, dar mai frumosi decat cei verzi nu sunt big grin

| evelynne a răspuns:

Frumosi, misteriosihappy nu cred ca exista om caruia sa nu-i placa ochii albastri

| aniiledha a răspuns:

Sunt frumosi dar gelosiwinking

| ahlrh a răspuns:

Un ocean plin de lacrimi (depinde de noanta lor)
In general imi plac toti ochii albastrii.

| Selena54 a răspuns:

Mie imi plac ochii albastri :XDupa parerea mea.cand vezi ochi albastri te gandesti la mare, cer.prin urmare libertate smugindependenta chiar smug

Dar si cei caprui imi plac :X:X:X imi plac la fel de mult sau chiar mai mult decat cei albastri tongue chiar daca sunt cei mai comuni ochi, mi se pare ca exprima caldura, intelegere. big grin mai ales daca sunt mari si expresivi 8-

| Mik3 a răspuns:

Sunt superbi, imi plac la nebunie big grin

| AnonimA a răspuns:

Poate ti' se pare aiuria dar... eu nu ii suport:s zice ca oki verzi mint mt dar e total inverskiss