| Summer43vr a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu ochii albastrii?

Răspuns Câştigător
| Mihay_5100 a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu ai ochii albastrii? Anyway: Depinde de comportamentul fetei, depinde de modul ei de a fi.In ziua de azi, si mereu, a contat inima. Ea este ceea care te face sa iti dai seama pe cine iubesti cu adevarat. Deci nu conteaza culoarea ochilor, ci fata in sine. Sper ca te-am facut sa intelegi, ce vreau sa zic.
Bye bye.

2 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Paihee hee stii tu ce se spune despre ochii albastrii.

| pheonix_2617 a răspuns:

Eu sunt baiat si am ochii albastri, cat despre fete ador pe cele cu ochii albastrii...