| M1hai a întrebat:

Ce parere aveti de baietii cu ochii albastrii happy?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

*albaştri

Nu este un criteriu după care să-mi formez o părere despre un om. E nevoie de mult mai multe.

| mona a răspuns:

Sunt simpatici

| Giulia97Anna a răspuns:

Sunt ochii mei favoriti, iubesc baietii cu acesti tip de ochi.

| doc69 a răspuns:

Sunt de la SRI?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Frumoși ce să zic happy ca mine!

| Delicacy a răspuns:

Ar trebui să-mi formez o părere despre un băiat în funcţie de culoarea irisului?
Da, albastrul e frumos...dar nu e suficient doar atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si ei oameni ca si ceilalti.

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu mă interesează culoarea ochilor sau a părului, ci doar aspectul în plan general.

| MaskOfSanity a răspuns:

Mathias.

| MaskOfSanity a răspuns:

Da mă, ăla e ochi. laughing

| NoLiesJustLove a răspuns:

Draguti.ce sa zic? Mie personal nu prea imi plac baietii cu ochii albastri.dar nu conteaza numai asta.cel mai mult conteaza sufletul nu culoarea ochiilor.

| anabelisa a răspuns:

Pentru mine nu conteaza ce culoare a ochilor are baiatul respectiv, daca are un caracter si un suflet de aur!

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Pai imi plac, de exemplu daca vad unul cu ochi albastri zic : Ce ochii are "x", Mama ce ochi, etc!
Dar tot ochii caprui fura inima oricuiwinking happy!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Draguti...dar numa sa nu fie blonzi ca e cea mai urata combinatie

| M1hai explică (pentru ÐỄỄẴ97):

Brunet si cu ochii albastrii happy

| ÐỄỄẴ97 a răspuns (pentru M1hai):

Las cai bine!

| M1hai explică (pentru ÐỄỄẴ97):

Stiuwinking

| darnme a răspuns:

Sunt frumosi, dar imi plac mai mult cei negrii-caprui.

| crack123 a răspuns:

La ce fata ai, crezi ca mai conteaza ochii?

| Sophie234 a răspuns:

Sunt foarte draguti. Mie personal imi plac. happy

| Clocacupui a răspuns:

Cea mai frumoasa culoarelove struck Ii iubesc pe baietii aia:X:X