| anonim96 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii cu ochii >albastrii?:

Răspuns Câştigător
| emm_1010 a răspuns:

Cred ca sunt superbi, eu una ii ador pe baietii cu ochi albastrilove strucklove strucklove struck ...as vrea sa am si eu ochii albastriibatting eyelashes

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate sa aiba orice culoare daca mie imi place tipul e okwinking

| Floreenofficial a răspuns:

Da, se pare ca au mai mult succes la fete :-l straight face

| Emena a răspuns:

Superbi love struck asta daca sunt frumosi

| Nicoleta a răspuns:

Hmm.thinking prefer caprui sau negri

| madycumada a răspuns:

Superbi:X Dar mai bine prefer verzi-capuilove struck

| Foxilikkkă a răspuns:

Personal nu prea imi plac cei cu ochii albastriihee hee imi plac baietii cu ochii verzi&caprui big grin

Răspuns utilizator avertizat
| laurika_3432 a răspuns:

Sunt super dragutzyy:X:Xlove struck ii adorrrrrr:X:X:X:X

| Anileda a răspuns:

Dragutihappy

| MeGhosta a răspuns:

Superbi love struck cei mai.=p~ as vrea eu unul cu ochii albastri day dreaming dar si aia cu ochii verzi sunt la fel :*

| sakurabutterfly a răspuns:

Minunati:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu eu prefer baietii cu ochi capruihappy... mi se par mai simpatici, dar si baietii cu ochi albastri sunt dragutzi...depinde fizicul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de caracterul acestuia si de aspectul fizic intru totul(nu pot spune ca-mi place o persoana doar pentru ca are ochii de o anumita culoare), dar ochii albastri sunt preferatii mei.