| ericka9 a întrebat:

Buna fetelor:*Ati incercat perlele bronzante de la avon? Sau autobronzante, nu mai stiu sigur cum se numesc. Daca da, ce parere aveti? Daca am pielea foarte deschisa, ar fi bine sa le iau sau ma vor face portocalie?

10 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.
nu sunt bune perlele alea.eu am pielea deschisa, chiar foarte deschisa si le folosesc mai mult pentru obraji, am scos bilutele inchise si le-am lasat pe alea mai deschise. dar tot e prea inchis pentru mine.eu cred ca te vor face portocalie, asa ca mai bine ia-ti din alea iluminatoare.

| Bianqita a răspuns:

Pentru mine sunt perfecte.Sunt medie, si imi place cum arata.Arata bine si pe piele deschisa daca sti sa le aplici bine. Dupa ce aplic perlele, folosesc putin blush si gata! Acum tu decizi, daca crezi ca te vei descurca cu ele.Bafta!:*

| fanJBfan a răspuns:

Sunt foarte bune... iti da o nuanta de bronz natural... fundita?big grin

| meLyssa_9110 a răspuns:

Daca ai pielea deschisa nu iti recomand. doar in cazul in care le folosesti ca blush, si nu autobronzante, incarca ceva iluminator sau altcevawinking

| Aceeasieu a răspuns:

Sunt bune!

| Meli_7221 a răspuns:

Nu te faci portocalie. Numai ca s-ar putea sa fie prea inchise pentru tenul tau.
Eu personal am tenul deschis, si mi le-am luat pe cele iluminatoare.

| ****TiNaaaaa**** a răspuns:

Sunt nemaipomenite eu le am nu sunt inchisa la ten. sunt maslinie si mie imi plac mult si daaca stii sa le aplici nu te vei face portoalie deloc nu tb sa aplici cu buretelul lor tb sa ai o pensula speciala pentru blush si aplici pe toata fata nu in exces si o sa se vada bine maiales daca ai tenul curat.winking si sa stii ca daca mai realizezi si un machiaj maroniu in ton cu perlele o sa arati super chic:* sper ca te-am ajutat big grin Funda?

| andreeageo a răspuns:

Inscrie-te ca reprezentant avon si la prima comanda pe langa discount primesti perlele autobronzante...add andreea_avon2011@yahoo.com

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre perlele iluminatoare de la Avon, pe care mi le-am cumparat

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| OaNaDrAg a răspuns:

Am si eu si nu sunt deloc bune. miros ingrozitor si te fac portocaliu spre marohappy. funda?