| rahelyta a întrebat:

Ce parere aveti de perversul de pe tg ocna? suntemi golani ori nu mai suntem? rolling on the floor ca de nu va luati o perversarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Fight! Fight! Fight!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un om fara educatie, fara nici o valoare personala, de care mi-e mila intr-un fel. In nici un caz nu mi se pare un model sau un exemplu.

| Sapphire a răspuns:

Va place atitudinea lui? Of Doamne, mare Ti-e gradina! Omul ala habar n-are sa lege 2 cuvinte. Ce vi se pare asa de tare? Ca a ajuns la TV ( nu faimos) din cauza prostiei de care a dat dovada? Lumea rade de el ca e prost, nu ca e haios.
Dar mai prosti sunteti voi ca admirati niste cac**i ca astia care nu fac ceva admirabil. happy

| Sapphire a răspuns:

@Kronstadt: Din cauza simplului fapt ca m-am grabit, lucru care i se poate intampla oricui, si nu am scris un cuvant, asta nu inseamna ca sunt agramata!winking
Sincer nu stiu cati ani ani, dar dupa parerea mea numai un om imatur apreciaza un om care chipurile a devenit faimos pe urma prostiei lui.
"Tipul converseaza ajutandu-se de o gramatica muuuuult mai bine pusa la punct decat tine. " Poooftim? Chiar ma faci sa rad. Inseamna ca tu habar nu ai despre ce vorbesti. Tu nu ai vazut in ce hal de hal vorbeste omul ala in clipul postat pe internet? Vocabular tipic unui golan, rrom fara destula scoala.
Inainte de a mai face comentarii de genul asta la adresa cuiva, informeza-te mai bine si vino cu niste argumente mai solide.
"Faptul ca traieste in mediul in care l-am vazut cu toti, nu este un motiv pentru care il poti ponegri cand ai tu chef." Si unde ma rog am precizat eu ca ma iau de locul unde a trait omul asta?! happy
"Nu mai cauta sa pari ceea ce nu esti! " Nu caut sa par ceea ce nu sunt si nici nu o voi face. Se vede ca televiziunea asta va influenteaza intr-un mod foarte prost...

| Sapphire a răspuns:

Sunteti toti o apa si-un pamant! Imi provocati o mila si sila imensa cand va citesc comentariile stupide. Halal scoala mai faceti! Sunteti de rasul curcilor.

| Laura a răspuns:

Mi s-a acrit. Peste tot numai despre asta se vorbește.

| oannabomboana a răspuns:

laughing. Mie imi place melodia compusa pe seama lui. Eu m-am chinuit mult sa fac antebratul astawinking.

| rolfenstein a răspuns:

Tu vezi ca mi.ai dat de m.ai julit? in 20 secunde, dauna totala.super tare omul ala. o sa aiba maine seara la ora 10 seara meci de skandemberg cu fachiru la sport.ro abia astept sa vad cat de golan e.

| Dmonik a răspuns:

@fox, relax, ia-o si tu usor, simte ironiile din raspunsuri! Chiar n-ai motive sa sari ca arsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fox, gura, esti o agramata. Pardon, agramat-a, cu cratima, de la monsieur Brasov, parintele DEX-ului & DOOM-ului, citire. Dixit, ma! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foxie-Poxie, mama, usor cu stupizii pe scari! Eu iti cam luam apararea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cretaker, te strange masca?

| BackAgainToTPU a răspuns:

Deci de aici s`a inspirat cretaker pentru partea a 5a smug