| andreypanter a întrebat:

Ce parere aveti de perversu de pe targu ocna?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Deci el saracul s-a chinuit foarte mult cu antebratul si s-au trezit altii sa i-l raneascalaughing. Daca nu ma insel, el e inventatorul replicei "ori suntem golani, ori nu mai suntem"
Tipic cocalarilor.

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Cine este? Crede-ma ca nu stiu cine e, n-am mai auzit de el. Aq o sa-mi spuneti sa caut pe google, dar nu ma intereseaza de acest pervers cum ziceti voi... laughing Deci revin la intrb...nu am nici o parere pentru ca nu-l stiu happy

| Диана a răspuns:

Nu deschid ciocu', după aia îmi iau perverse... O. o

| DeathLord93 a răspuns:

Am fost acolo doamna 2 indivizi dintre ei mau apostat cu o bata
Eu m-am chinuit f mult sa fac antebratu asta el mi-a dat de ma julit rolling on the floor sau mai pe scurt tongue LOOL laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

se chinuie si el saracu, pai ori suntem rromi ori nu mai suntem?

| andreypanter explică:

Nu il sti pe celebrul ''Ori suntem golani, ori numai suntem''? El a bagat foarte mult in antebratul lui si noi i-am pus intrebare de l-am julit? I-am dat mare intrebare de i tiuielaughingIn 10 secunde e dauna totalalaughingrolling on the floorDe il imita Bendeac la In Puii Mei.Cola Seminte Caterincalaughing)rolling on the floor)