| Lasatunumele a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de la Victoria's Secret? De alte firme de cosmetice obisnuiti sa cumparati?

Răspuns Câştigător
| darii a răspuns:

Heei.
Din cate am auzit sunt bune produsele de la Victoria's Secret, insa nu iti pot garanta asta 100% caci nu am folosit. Eu obisnuiesc sa imi cumpar produse cosmetice de la Avon, Nivea |gama Nivea Young|, Yves Rocher, L'oreal, Lancome Paris. De cateva zile am descoperit ca firma Rimmel London e foarte buna, am achizitionat un luciu de buze si e foarte cremos si rezista mult timp pe buze. De la Avon e foarte buna gama Planet Spa. Color Trend e si ieftina si proasta. nu merita sa arunci banii pe ea. La Yves Rocher totul mi se pare bun. Gelul de dus Pur Desire de Liliac miroase minunat, la fel si apa de parfum So Elixir.

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Poate te intereseaza http://ladys.ro/a/RArPd10p

| Gizăz a răspuns:

Îmi place produsul ăsta:

http://www.youtube.com/watch?v=TUszotxuwGo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le-am incercat dar eu sunt reprezentanta la LADY`S si nu m-am plans de produse si de calitate lor de cand sunt reprezentanta dar crei sa vezi preturi sau caliate add id maria_mari51