| Morphine21 a întrebat:

Ce parere aveti de pudra Final Touch de la avon color trend? E buna de ceva? daca nu care? funda.winking

Răspuns Câştigător
| mada_9035 a răspuns:

Buna! sunt reprezentant avon nu este prea buna... exista alte produse de o calitate mai ridicata, un exemplu pudra compacta ideal shade... dar de cu inlocuiesti pudra cu perlele?

6 răspunsuri:
| Jamelia1 a răspuns:

Nui buna deloc
Incearca mai bine o pudra minerala.(de la Laura mercier) love struck

| Foxilikkkă a răspuns:

Am avut, nu e buna!
Incearca pudra pulbere de la Radiant sau pudra de la Astor.
Poti incerca si fondul acela de ten Roll'on Accord Parfait de la L'OREAL! Si care mi-a placut mie cel mai mult a fost de la Revlon, incearca.
Numai folosii produse de la Avon.Nu sunt bune!

| lavynika a răspuns:

Iti recomand Pudra compacta MagiX SPF 15.Este mult mai buna.

| Anonim_5618 a răspuns:

Toate de la color trend sunt de ca***!

iti recomand tot ceva de la avon, orice altceva.
sau mai bune sunt de la oriflame
daca nu, poti sa ti iei de la seventeen!:X

Răspuns utilizator avertizat
| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea produsele de la ColorTrend nu sunt prea bune.
Pudra si Fondul de ten compact de la Ideal Shade sunt mai bune
, in special Fondul de ten compact.
Pa, pa.