| AndreeaRullz a întrebat:

E buna pudra Avon Color Trend? Eu de la aia Ideal Shade am facut alergie.

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu, pentru ca e iftina si produsele de la color trend in general nu sunt foarte bunestraight faceeu ti-o recomand pe cea comapacta e mai scumpa insa e mult mai buna!

| Jolie_6609 a răspuns:

Daca ai facut alergie de la Ideal Shade care este un pic mai scumpa decat Color Trend, tu ce crezi ca se va intampla?
Nu spun ca nu este buna, deoarece depinde de tipul de ten al fiecareia. In orice caz, ai putea incerca sa vezi daca e buna :*.

| katy2010 a răspuns:

Depinde de tipul tau de ten.eu sunt reprezentant si au fost multi care si-au comandat`o.depinde de ten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este chiar asa de stralucita. dar merge incearc-o. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai nevoie prea multa atentie la ten e super ok, daca e taman invers nu iti recomandwinking.