| Milkixx a întrebat:

As vrea si eu sa comand o pudra compacta de la Avon si nu pot sa ma hotarasc.Intre Ideal Shade si Final Touch(color trend) care ar fi mai buna? Normal as alege'o pe prima dar am tenul mai inchis si nuantele mi se par prea deschise.Foloseste cineva vreuna din ele? Multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Eu de la Ideal Shade am facut alergie, iar Final Touch e prea inchisa pentru mine(chiar si nuanta translucent)eu fiind mai alba.
Mergi pe Color Trendhappy

1 răspuns:
| jarulitza a răspuns:

Buna, ai vrea sa stii totul despre produsele Avon si sa castigi produse si sa ti le achizitionezi gratuit? Da-mi un msj privat cu id tau si vbm :*