| andypandy_2709 a întrebat:

Ce parere aveti dee cosmeticele de la color trend (avon) si care credetti ca sunt mai bune ( de la color trend ). funda :*

Răspuns Câştigător
| M3lania a răspuns:

Fondul de ten de la color trend mi se pare mult mai ok decat cel matifiant tot de la Avon (la 20 de lei). Trebuie intins rapid deoarece se usuca foarte repede, pudra da, este compacta iar impreuna au o acoperire destul de buna. Parerea mea big grin (Acum depinde si de tipul tau de ten)

16 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Am sa fiu foarte sincera cu tine si-am sa-ti spun ca, singurele lucruri din gama Color Trend de la Avon care imi plac sunt rujurile, si unele farduri de pleoape care sunt destul de pigmentate. Succes happy!

| M3lania a răspuns:

Hmm. Am incercat fondul de ten si pudra de la color trend si am fost multumita. In general am auzit ca produsele sunt bune. Niste prietene au folosit luciul de buze si corectorul de la color trend insa te sfatuiesc sa nu iti iei oja de la aceasta firma sunt destul de scumpe si nu sunt deloc diferite de cele la 3 lei. Succes :*

| andypandy_2709 explică (pentru M3lania):

Fondul de ten e bun ..adik se intinde cum trebuie, acopera bine? si pudra cea compacta.nu?

| andypandy_2709 explică (pentru M3lania):

Mersi mult :*

| M3lania a răspuns (pentru andypandy_2709):

Cu multa placere :*

| andypandy_2709 explică (pentru M3lania):

Ai zis ca niste prietene de ale tale au cumparat corectorul de la color trend, nu poti sa imi spui si mie ce parere au de el?

| M3lania a răspuns (pentru andypandy_2709):

Au fost multumite. Acum depinde de tipul tau de ten. Daca ai tenul normal este foarte bun. Insa daca ai un ten gras sau mixt (cum il am eu) incearca mai bine batonul purificator de la Oriflame. http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21351

| andypandy_2709 explică (pentru M3lania):

Il am pe ala, da eu vreau un corector sa il am si sa il folosesc si pentru cearcane, intelegi? si da eu am tenul gras sad imi poti recomanda un corector?

| M3lania a răspuns (pentru andypandy_2709):

Pai eu personal il folosesc pe cel de la Oriflame ( partea aceea maro ) pe post de corector ( la fel - in acoperirea cearcanelor ). Daca tie nu iti place incearca-l pe cel de la Avon.

| andypandy_2709 explică (pentru M3lania):

Nu am zis ca nu imi place, chiar e ff bun. Dar as vrea sa incerc si altceva de asta te-am intrebat daca imi poti recomanda alt corector.

| M3lania a răspuns (pentru andypandy_2709):

Imi pare rau, pesonal doar pe cel de la Oriflame l-am incercat. Sunt multumita de el si nu vreau sa-l schimb. happy

| andypandy_2709 explică (pentru M3lania):

Khappy Multumesc mult pentru raspunsuri :*

| M3lania a răspuns (pentru andypandy_2709):

Cu placere :*:*

| M3lania a răspuns (pentru andypandy_2709):

Fondul de ten de la color trend mi se pare mult mai ok decat cel matifiant tot de la Avon (la 20 de lei). Trebuie intins rapid deoarece se usuca foarte repede, pudra da, este compacta iar impreuna au o acoperire destul de buna. Parerea mea big grin (Acum depinde si de tipul tau de ten)

| DeGea1 a răspuns:

Mai bune sunt cele de la AVON

| iolanda_4444 a răspuns:

Produsele Color Trend sunt destinate in general adolescentilor pana la 18 ani.
Eu sfatuiesc sa le folosesti daca ai varsta respectiva.

| Sysy_7541 a răspuns:

Da. Sunt mult mai bune cele de la avon. Foloseste-le cu incredere!