| mihaela_7915 a întrebat:

Ce parere aveti de revalid? am incercat si masca cu galbenu stiu de ou sh ulei de ricin. pentru indesirea parului, o folosesc de 3 saptamana stiu ca poate e prea devreme sa vad rezultate dar totush pana acum nimic. dati-mi cat mai multe pareri. ofer fundita.multumesc

Răspuns Câştigător
| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Revalid ca si produs este unul bun.Problema o reprezinta tratamentul pe cale orala(pastilele). A luat prietena mea cea mai buna si a dat rezultate dar nu numai la nivelul scalpului, intelegi, adica intr-o luna si ceva avea par pe picioare ca un barbat, evident, si in zonele intime i s-a indesit parul la fel de mult. E cam greu sa indepartezi astfel de efecte.Asa ca sfatul meu foloseste doar tratamente externe de ingrijire a parului si a unghiilor.

1 răspuns: